PeliTV

PeliTV Artık Çok Yakın!

“Size tüplü televizyonlarınızda bile istediğiniz yayını kullanmanız mümkün!” denseydi inanır mıydınız? Muhtemelen kimse inanmazdı, biz de öyle. Ama Pelicell, bunu dahil mümkün hale getirmiş. Pelicell’in müşterileri için hazırlamış olduğu bir kutu var. Bu kutu, içerisinde birçok farklı avantaj barındırıyor. Kutu çalıştırmak için internet bağlantısı gerekiyor. Bağlantı sağlamak için ise kutudaki giriş kullanılabiliyor.

Bahsi geçen kutu, televizyonlara bağlanabiliyor. Öyle ki en yeni ultra HD televizyonları bırakın, tüplü televizyonlar bile bu kutu ile bağlantılı hale getirilebiliyor. İşte başlıkta bahsi geçen olağan üstü durum da burada ortaya çıkıyor. Pelicell’in bu husustaki sloganı ise şu şekilde; “En eski, tüplü televizyonlarınızı bile Smart TV yapmaya geliyoruz!”

Pelicell’in televizyon kullanıcılarına yönelik sunduğu bir TV Platformu bulunuyor. Bahsi geçen TV Platformu, yukarıda da bahsedildiği “Peli TV” olarak adlandırılıyor.  Kendine özgü bir uygulama mağazası da bulunan Peli TV, insanların televizyonları üzerinden Whatsapp, Facebook, Netflix ve diğer popüler uygulamaları indirip kullanabilecekleri bir platform olarak biliniyor. Şuan piyasaya yeni sürülen birçok televizyonda benzer özellikler zaten mevcut ancak özellikle eski model televizyonlar için bu durumun adeta çığır açıcı özellikte olduğunu belirtmek gerekiyor. “Çığır açıcı” özelliklerinden en belirgin olanı ise anten gerektirmeden TV izleyebilme imkanı sunuyor olması.

Pelicell tarafından satışa sunulan kutunun yanında kamera ve mikrofon gibi aparatlar da satışa sunuluyor. İsteyen kişiler bu aparatları alarak görüntülü konuşma da yapabiliyorlar. Yani sadece dizi ya da film izleme özelliği bulunan televizyonlar, Pelicell ile olduklarından çok daha avantajlı ve kullanışlı bir hale bürünebiliyorlar. Üstelik kendi ülkesinin dışında, başka bir ülkede veya bölgede yaşayan insanlara yaşadığı bölgedeki kanallar yerine kendi bölge ve ülkesindeki kanalları izleme imkanı da yine Peli TV ile sunuluyor.

Ayrıca Peli TV ile her televizyon aynı zamanda birer bilgisayara dönüşüyor. Pelicell’den alınacak mouse ve klavye ile televizyon tıpkı bir bilgisayar gibi kullanılabiliyor. Pelicell, bahsi geçen projesi ile telekomünikasyon alanında adeta bir çağı kapatıp başka bir çağ açmayı planlıyor. Çünkü zaten belirli özellikleri ve işlevi bulunan bir ürün, kendisine bağlanan başka bir ürün ile bambaşka boyutlara taşınmaya imkan bulunuyor.

 Bu durum şüphesiz en çok da eski model ya da tüplü televizyon kullanan kişileri sevindirecek. Çünkü bir taş ile iki kuş sözü “Pelicell ile bir taş ile birden çok kuş!” sözüne dönüşecek.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP