Vizyon

Türkiye’de ve dünyada telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren onlarca firma mevcuttur. Bu firmaların hepsi ya da en azından büyük bir kısmı “teknoloji devi” denebilecek firmalardır. Bir de bu sektöre oldukça hızlı giriş yapan bir firma vardır ki, şüphesiz o da Pelicell’dir.

Pelicell, sermayesi %100 Türklere ait olan, faaliyet gösterdiği sektör için gerekli görülen her türlü alt yapıyı ve sistemsel kurulumu kendi bünyesinde oluşturan bir firmadır. Bu durum, özü itibari işe müşteri açısından güven verici, firma açısından ise risklidir. Çünkü her sorunla ve her aksama ile birebir firma ilgilenmek zorundadır. Ancak kendisine ve sunduğu hizmete güvenen bir firma için hiçbir sorun yoktur. Pelicell de hem kendisine hem sunduğu alt yapı ve yazılıma oldukça güvenen bir firmadır. Bu doğrultudaki vizyonu ise dünya çapındaki teknoloji devlerini geçip lider firma olmaktır.

En büyük Telekom şirketi olmak, “Lider Firma” sıfatını eline bulundurmak Pelicell için zor veya imkansız değildir. Çünkü her adımında yenilik bulunan, her adımını eskisinin bir ötesine atan firmanın başarısız olması gibi bir durum söz konusu değildir. Pelicell’e göre başarının temel kaynağı “yenilikçi” hareket etmek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktır. Bu iki unsuru kendisine “ödev” bilmiş bir firmanın hedeflerine ulaşmasının önünde hiçbir engel yoktur.

Firmanın müşteri odaklı hareket ettiğinin en büyük göstergesi, “sömürü mekanizması” adı verilen olumsuz hareket bütününü ortadan kaldırmak için çabalamasıdır. Şuan gerek ülkede gerekse de dünyada faaliyet gösteren birçok firmanın vizyonu adeta “sömürü mekanizması” haline gelmiştir. Pelicell ise her konuda olduğu gibi bu konuda da bir fark yaratmayı düşünmektedir. Her konuda hesaplı olması, her zaman daha fazlasını sunmak istemesi bahsi geçen farkın temelini oluşturmaktadır

Pelicell’in bu sektöre giriş amacı internet kullanıcılarına daha az maliyet ile daha fazla hizmet sunmak, bu sayede hem kullanıcısına hem de firmaya kazanç sağlamaktır. Çünkü müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmuş bir firmanın dünya devleri arasında yerini alması, hatta “dünya devi” olarak anılması hiç de zor değildir.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP