Premium Ekip

 

Premium ekip, Pelicell bünysinde yer alan bir bilgi işlem ekibidir. “Premium ekip” olarak adlandırılmasının nedeni de özel bir ekip olmasından gelmektedir.

Pelicell’de internet, sınırları olmayan bir dünyadan ibaret!  İnternetin keyfini çıkarmak, internet üzerinden istediğiniz işlemleri yapmak, ortak ağlar oluşturmak artık düşündüğünüz kadar zor değil, çünkü Pelicell var!

Pelicell, kullanıcılarına gerek ev içerisinde, gerek otel ve şirketlerde gerekse de dış ortamlarda internet dağıtımı sağlayabiliyor. Bahsi geçen internet sağlama işlemleri de Preium Ekip ile gerçekleştiriliyor. Ancak genellikle internet dağıtımı otellere, iş yerlerine ya da en azından genele açık yerlere uygulanıyor. Çünkü bu işlemin biraz maliyetli olduğu inkar edilemez bir gerçek.

İnternet, artık hem özel hayat için hem de iş hayatı için olmazsa olmaz bir hale geldi. Kişiler kişisel konuşmalarını da iş konuşmalarını da internet üzerinden yapıyor. Sadece konuşma ile de sınırlı değil. Para alışverişleri, evrak gönder – al işlemleri hepsi artık internet üzerinden gerçekleştiriliyor. Pelicell de her alanda lazım olan böyle önemli bir icadın sadece belirli bir alanda kısıtlı kalmasını doğru bulmuyor. Bu nedenle alanında uzman olan kişilerden bir bilgi işlem ekibi oluşturuyor.

Hiçbir işini plansız, araştırmasız yapmayan Pelicell ve çalışanları –ki özellikle bahsi geçen Premium Ekip- , internet bağlanacak olan yere önceden gidip, gerekli keşifleri gerçekleştiriyorlar. Gerçekleştirilen keşif sonrasında da gerekli cihazların, kabloların ve ekipmanların bir nevi listesi oluşturuluyor. Bahsi geçen liste tabii ki öneri niteliğinde oluyor ki, kimse üzerinde bir baskı kurulmasın. Keşfe giden Pelicell çalışanları, aynı zamanda ağ planlamasını da çiziyor ki, bu sorunsuz ve kesintisiz bir internetin ilk ve en önemli yoludur. Daha sonrasında yine Pelicell çalışanları tarafından gerekli alt yapı kurulduktan sonra kablolar çekiliyor, seçilmiş olan cihazlar kuruluyor ve test ediliyor. Ayrıca internet dağıtma ya da ağ planlama işlemi sadece kablolar ile yapılmıyor. Kablosuz işlemler de gerçekleştirilebiliyor. Yapılan testler sonucunda herhangi bir sorun olmadığını tespit eden Pelicell çalışanları ise sahadan ayrılıyorlar.

Bu hususta Pelicell bünyesinde oluşturulan Premium Ekip, çok yönlü bir ekip denebilir. Çünkü ekip hem hizmet verilecek yerin keşfini yapıyor hem ağ planlamasını gerçekleştiriyor hem de cihaz & kablo veya genel ekipman önerisinde bulunuyor.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP