Pelicell’in Size Teklifi Var!

İnternet, dolayısı ile de telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren operatörler çağımızın olmazsa olmazları arasında yerini aldı bile. Çünkü iletişim, insan için olmazsa olmazdır, bahsi geçen unsurlar da iletişimi sağladıkları için insan hayatının olmazsa olmazları arasındaki yerini almıştır. Bunun bilincinde olan ve bu hususta çalışmalar yapan Pelicell, bu hususta da müşterilerine yardımcı olmayı sağlayacak fikirler yürüterek bir teklif ortaya atmıştır.

Pelicell’in sunmuş olduğu teklif şu şekildedir; Pelicell abonesi olan ve sürekli olarak Pelicell’den hizmet talebinde bulunan kişiler, kendilerine lazım olan cihazları paketlerine eklenecek belirli bir miktar ile satın alma şanslarını elinde bulunduruyorlar. Ancak taksit yapan kişilerin taahhüt yapmış olması gerekiyor. Normal şartlarda Pelicell’den hizmet talebinde bulunabilmek için taahhüt şartı aranmıyor ancak pakete ek cihaz alımlarında bir teminat açısından bu şart bulunuyor.

Taahhütsüz üyelerini ve abonesi olmayan kişileri de düşünmeyi ihmal etmeyen Pelicell, bahsi geçen kşiler için de bir kolaylık yapmayı ihmal etmiyor! Pelicell abonesi olmayanlar veya abone olup taahhüt yaptırmayanlar da istedikleri cihazları peşin olarak alma imkanını elinde bulunduruyorlar. Yani Pelicell bu konuda da kolaylık sağlayarak “abone olmak” ve “taahhütlü olmak” gibi zorunlulukları ortadan kaldırıyor.

Pelicell’in cihaz alımı konusunda sağladığı bir diğer kolaylık ise garanti kapsamı ve süreci ile ilgili. Şuan telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren operatörlerin çoğu satıyor oldukları cihazların arıza çözümünü cihazın üretildiği firmaya yaptırıyorlar. Yani müşteri cihazını bahsi geçen operatörden satın alıyor ancak garanti kapsamındaki haklarını kullanırken operatör ile değil, cihazı üreten firma ile muhatap oluyor. Oysa Pelicell’de bu durum da bulunmuyor. Pelicell, arıza ve hasar gibi durumlarda sorumluluğu bizzat alarak müşteriyi hiçbir şekilde iletişiminin bulunmadığı bir ara firma ile, bir diğer 3. kişi ile muhatap olmak zorunda bırakmıyor. Bu nedenle müşteri almış olduğu cihazı Pelicell güvencesi ile alıyor. Ayrıca Pelicell adı ile alınan bütün cihazların Pelicell Türkiye tarafından 2 YIL garantisi bulunuyor. Kullanıcılar, aldıkları cihaz ile ilgili bir sorunla karşılaşmaları halinde 2 yıl içerisinde garanti kapsamında bulunan cihazlarının arıza onarımının yapılmasını da talep edebiliyorlar.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP