Pelicell’de Taahhüt Yok!

Günümüzde internetsiz ev, yok denecek kadar az bir duruma geldi. Çünkü artık her şey internet üzerinden yapılıyor. İnsanlar evden dışarı adımını dahi atmadan banka işlerini halledebiliyor, mağaza mağaza gezip saatlerce yürümek zorunda kalmadan istedikleri kıyafetleri bulabiliyor, dilekçe yazıp istedikleri talepleri yetkili mercilere iletebiliyor ve bahsi geçen durumların çok daha fazlasını gerçekleştirme imkanını elinde bulunuyor. Durum böyle olunca internete ve internet sektörüne ciddi bir rağbet oluyor.

Pelicell, zaman geçtikçe internetin hayatın neredeyse her alanına yayıldığının farkına vararak müşterilerine bu alanda yardımcı olmayı ihmal etmiyor. Öncelikle internet satın alabilmek, halk arasındaki şekli ile “Eve internet bağlatmak” için birçok operatörün “taahhüt” şartı bulunuyor. Yani evine internet bağlatmak isteyen bireyler, en az bir yıl aboneliğini sona erdirmeyeceğinin garantisini satın alım işlemini gerçekleştirecek oldukları firmaya iletmek zorunda kalıyorlar. Bahsi geçen süre (örneğin 12 ay) daha dolmadan internet kullanımından cayan ve üyeliğini iptal ettirmek isteyen kullanıcılar ise ciddi bir cayma bedeli ile karşı karşıya kalıyorlar. Pelicell ise müşterilerini hiçbir şeye mecbur bırakmak istemiyor ve bu hususta taahhüt şartını da ortadan kaldırıyor.

Binasında Pelicell alt yapısı bulunmayan kullanıcılar, Binaya Fiber Getirme Ücreti olan 290 TL’yi ödeyip modemini de kendileri getirdikten sonra tamamen sorunsuz bir şekilde Pelicell avantajlarından faydalanabiliyorlar. Ayrıca herhangi bir bağlayıcı sözleşmeye tabi tutulmaları da söz konusu olmuyor. Buna karşılık binasında Pelicell alt yapısı bulun binalarda da 290 olan Binaya Fiber Getirme Ücretini ödemeden ve sadece modemlerini alıp Pelicell’e giderek yine taahhütsüz bir şekilde internetten faydalanmaya başlayabiliyorlar.

Pelicell’in kendi cihazları da bulunuyor. Modemi eskimiş olan ya da yeni bir modem almak isteyen kişiler, Pelicell internet sitesinde yer alan “Cihazlarım” kısmına girerek istediği cihazı satın alabiliyorlar. Pelicell üzerinden alınan her cihazın ayrıca 2 YIL garanti süresi de bulunuyor. Yani Pelicell yalnızca “internet” ile ilgili değil, cihazları ile ilgili de güvence vermeyi ihmal etmiyor.

Siz de Pelicell cihazlarından satın almak için “Cihazlarım” sayfasına girerek, Pelicell’in hesaplı ve ayrıcalıklarla dolu dünyasına dahil olabilirsiniz!

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP