Sorunsuz Alt Yapı

Bir kullanıcının Telekomünikasyon şirketinden beklentisi ne olabilir?

Hızlı internet mi?

Sorunsuz ve kesintisiz iletişim mi?

Ya da Uygun ve hesaplı tarifeler mi?

Bunların hepsi artık Pelicell ile mümkün!

Pelicell, telekomünikasyon piyasasına hızlı ve etkili giriş yapmayı başarmış bir firmadır. Bu firmayı diğer telekomünikasyon şirketlerinden ayıran ilk ve en temel fark ise alt yapıdır. Bilindiği üzere günümüzde birden fazla telekomünikasyon firması vardır. Bu firmaların her birinin de kedine has avantajları, dezavantajları ve faaliyetleri vardır. Ancak neredeyse tamamını kapsayan bir durum vardır ki, bu da yine alt yapıdır. Çünkü yukarıda bahsi geçen firmaların tamamı ya da en azından büyük bir kısmı başka bir firmadan kiralamışlar oldukları alt yapı ile çalışmaktadır. Oysa Pelicell için durum böyle değildir.

Pelicell, alt yapısını bizzat kendisi oluşturan ve hiçbir firmadan kiralama yapmayan bir operatördür. Müşterinin istek ve talebi üzerine alt yapıyı oluşturan ve yine interneti müşterinin evine kadar götüren Pelicell, bu bağlamda müşterisine gerekli olan güveni de sağlamaktadır. Binasında daha öncesinde herhangi bir Pelicell alt yapısı bulunmayan kişiler için de bahsi geçen hizmet geçerlidir.

Pelicell’de hız sınırlaması da kısıtlama da yok!

Birçok firma, alt yapısını kiralamış olduğu için hız konusunda sorun yaşar haldedir. Ancak Pelicell için bu durum da geçerli değildir. Pelicell müşterisi olan bu bağlamda alt yapı talebinde bulunan müşteriler ne kadar hız istiyorlarsa o kadar hıza ulaşabileceklerdir. Hem de herhangi bir kot ya da GB sınırlaması olmadan!

Telekomünikasyon kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri de kesinti problemidir. Ancak Pelicell gerekli önlemler alarak bu sorunu da temelinden çözmüş durumdadır. Kurulu Pelicell alt yapılarının iki adet çıkışı vardır. Bir fiber hatta sistemsel ya da fiziksel bir sorun çıkması durumunda diğer hat devreye sokularak olası kesintilerin önlenmesi amaçlanmaktadır.

Pelicell, alt yapı kiralamak yerine doğrudan kendi alt yapısını oluşturarak hem kesinti hem de hız konularında müşterilerine piyasada bulunandan çok daha fazlasını sunmayı amaçlamış, bu amacını da sonuna kadar yerine getirmiştir.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP