Arıza Tespiti

 

Müşteri hizmetleri ile saatlerce uğraşmaya, aksayan işlere ve kesik, sorunlu bağlantıya son!

Pelicell, kendi alt yapısı olan, hizmeti de kendi tasarlamış olduğu alt yapısı ile sunan bir firmadır. Diğer birçok firmada olduğu gibi alt yapı kiralama durumu söz konusu değildir. İnternet sağlayıcınızı evinize getiren her türlü sistem de yine Pelicell bünyesinde hazırlanmaktadır. Bu durumun birçok avantajı vardır.

Öncelikle Pelicell, olası bir problem ya da kesinti anında herhangi bir aracıdan izin ya da onay almadan doğrudan müdahale etme yetkisine sahiptir. Bu da zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Çünkü aksi durumda izin ve onay süreçleri ortaya çıkacaktır. Bu süreçlerin her biri ise ekstra zaman kaybı anlamına gelmektedir. Pelicell bu sürece bağlı etkinlik ve zaman kaybını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Öyle ki Pelicell herhangi bir arıza anına müdahale edilme hızını şöyle örneklendirmiştir; “Herhangi bir arıza ya da kesinti anında daha kullanıcının bizzat kendisinin bile haberi olmadan, bizim haberimizin olacağını ve anında müdahale edeceğimizi iddia ediyoruz!”

Pelicell ile bağlantısız da müdahale mümkün!

Pelicell, bağlantı koptuğu andan itibaren müdahale imkanı bulunmayan firma ve hizmetlerinden farklı olarak müşterilerine bağlantısız modeme bile erişim imkanı sunuyor. Eğer kullanıcı sahip olduğu modeme fiziksel ya da sistemsel olarak herhangi bir müdahalede bulunmadıysa, Pelicell bağlantısız erişim yapabileceğini bu sayede de bizzat fiziksel müdahale olmadan ve zaman kaybına mahal vermeden hata gidereceğini duyuruyor.

Pelicell, yine kendi bünyesinde geliştirdiği ve kendisine has olan bir otomasyona da sahip. Bu otomasyon ile de modem koptuğunda ya da alt yapıya bağlı olarak bir sorun yaşadığında anında haberdar oluyor. Bu sayede de müşterinin aramasına ve uğraşmasına gerek kalmadan ve zaman kaybına yol açmadan düzeltme ve onarma imkanı sağlıyor. Her alt yapının iki çıkışı bulunduğu için de bahsi geçen otomasyonun çalışmaması ya da bir sorun yaşanması gibi bir duruma ihtimal verilmiyor. Otomasyonun alt yapısı ise P73 alt yapısının yazılımından oluşuyor.

YUKARI
ALT YAPI İSTE HIZ TESTİ BAŞVURU YAP